Contact

EXPLORE

CONTACT INFO

CONTACT US

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec in ultricies mi. Donec et massa metus. Vestibulum sit amet consequat velit aliquam pulvinar.

jijfijijeifw

iejfiefiejif

oeoekokf

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec in ultricies mi.

GOOGLE MAP

KANTOR PUSAT

Jl Gayungan PPN 7 Surabaya 60235
Telp. 031-2825254
Fax. 031-2822940
e-mail :pusat@cim-pharma.com
Website : http://www.cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG MAKASSAR

Jl. Boulevard Ruko Jascinth I/14
Makassar 90222
Telp. 0411-430161
Fax. 0411-430162
e-mail :makassar@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG SEMARANG

Jl. Wonodri Baru 70
Semarang 50242
Telp. 024-8311246
Fax. 024-8311246
e-mail :semarang@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG DENPASAR

Jl. Gurita I / 22
Denpasar 80114
Telp. 0431-833638
Fax. 0431-833637
e-mail :denpasar@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG MANADO

Jl. Raya Sea 140 Malalayang
Manado 95000
Telp. 0431-833638
Fax. 0431-833637
e-mail :manado@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG KUPANG

Jl. Bung Tomo IV/17
Kupang 85228
Telp. 0380-8554683
Fax. 0380-8554409
e-mail :kupang@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG BALIKPAPAN

Jl MT. Haryono 28
Balikpapan 76114
Telp. 0542-735669
Fax. 0542-421209
e-mail :balikpapan@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

CABANG BIBIS

Jl. Bibis 14
Surabaya 60161
Telp. 031-3551101
Fax. 031-3520509
e-mail :surabaya@cim-pharma.com
Google maps .::Click Here::.

 

Scroll to top